Kontakt oss

Sliter du med å få tak i nok fagfolk med riktig kompetanse?

JUSTERE 

Mediestrategien

FORNYE

Annonseprofilen

SPISSE

Tekstgrunnlaget

FORBEDRE

Arbeidsgiverprofilen

TENKE

Målgruppe markedsføring

VÆRE

Litt kreativ og morsom

Vi er lett tilgjengelige for en FAGprat!

anne-lene.spanthus@jobbsys.no

+47 33 00 28 00

Anne-Lene Spanthus

als@jobbsys.no

+47 469 32 591

Daglig leder

Mona Reppe

mona@jobbsys.no

+47 476 51 072

Seniorrådgiver HR

Sissel Nikolaisen

sissel@jobbsys.no

+47 469 40 063

Medierågiver

Line Løvaas

line@jobbsys.no

+47 469 22 596

Senior grafisk designer /
leveranseansvarlig

Ida Elise Østberg

ida@jobbsys.no

+47 469 41 380

Senior grafisk designer /
digital markedsfører

Hanne Grinaker

hanne@jobbsys.no

+47 947 86 516

Lærling i mediegrafikerfaget

Kontakt oss